Kinematografia

Smerfy – Recenzja

Słysząc słowo Smerfy większości osobom przypominają się młode lata życia oraz wyjątkowo udana bajka o niebieskich stworach, które ciągle ukrywały się przed złym Gargamelem. Już od 28 lipca 2011 roku wspomnienia te ponownie powrócą. Podana data jest premierą filmu, który powstał na podstawie wspomnianej bajki. Oczywiście w filmie zostaną wykorzystane wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne, dzięki temu Smerfy będą o wiele bardziej żywsze i ładniejsze.

Smerfy - recenzja filmu

Przeniesienie Smerfów do technologii 3D to nie wszystko, zmianą ulegnie też delikatnie fabuła bajki. Oznacza to, że nie zobaczymy powtórki bajki, a całkowicie nową i ciekawą historię. Tym razem Smerfy znajdą magiczne drzwi do nieznanego im świata. Światem tym będzie współczesny Nowy Jork. Oczywiście nie tylko Smerfy odnajdą drogę do magicznego świata, jakiego do tej pory nigdy nie widzieli. Zły Gargamel będzie ich ścigał niezależnie gdzie się znajdą, więc na Smerfów czeka wyjątkowo niebezpieczna przygoda.

Z jednej strony będą musiały stawić czoła strasznemu Gargamelowi, a z drugiej nieznanemu światu, w którym czeka na nich wiele niebezpieczeństw. Mimo iż film ten jest kierowany dla najmłodszych to polecam go także osobom trochę starszym, w celu przypomnienia sobie młodzieńczych lat.